Szukasz
pracowników?

To miejsce idealne dla Ciebie!
Poznaj nasze narzędzia i zacznij rekrutować.

Obrazek

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest różnica między kontem pracodawcy, a zwykłym?

Różnica między kontem pracodawcy a zwykłym polega na tym, że konto pracodawcy jest dostępne tylko dla firm, które szukają pracowników, natomiast zwykłe konto jest dostępne dla wszystkich użytkowników. Konto pracodawcy umożliwia firmie wysyłanie ofert pracy oraz zarządzanie procesem rekrutacyjnym, natomiast zwykłe konto służy do komunikacji i wymiany informacji rekrutacyjnych.

Czy mogę zmienić pakiet?

Tak, istnieje możliwość zmiany pakietu w każdym momencie. Wszystkie dostępne pakiety można znaleźć na stronie internetowej oraz w panelu pracodawcy. Aby dokonać zmiany pakietu, należy zalogować się do panelu i wybrać odpowiednią opcję.

Czy mogę zrezygnować z usługi w dowolnym momencie?

Tak, jeśli chcesz zrezygnować z naszej usługi, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy, że wejdziesz do panelu użytkownika i klikniesz w przycisk "Zrezygnuj". Po kliknięciu w ten przycisk, usługa zostanie zakończona w dniu końca bieżącego miesiąca. Należy pamiętać, że zrezygnowanie z usługi wiąże się z utratą dostępu do wszystkich jej funkcji i możliwości.

Czy muszę zapłacić od razu?

Tak, w tym przypadku płatność za naszą usługę jest wymagana w momencie złożenia zamówienia. Przed dokonaniem płatności zostaniesz poinformowany o kosztach i warunkach korzystania z naszych usług, dzięki czemu będziesz mieć pełną świadomość tego, co kupujesz. Należy pamiętać, że w przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, usługa może zostać zawieszona lub odwołana.

Czy zachowają się moje dane jeśli przestanę płacić?

Jeśli zdecydujesz się przestać płacić za naszą usługę, Twoje dane zostaną zachowane na naszej stronie internetowej przez okres 12 miesięcy od odstąpienia od umowy. Po tym czasie zostaną one automatycznie usunięte z naszej bazy danych. Jeśli chcesz zachować swoje dane na dłużej, możesz skorzystać z opcji przedłużenia ich przechowywania. Jeśli natomiast nie chcesz, aby twoje dane były przechowywane przez nas po zakończeniu umowy, możesz je usunąć w panelu pracodawcy.